+48-789-220-290 Pn: 12:00 - 18:00, Wt - Pt: 9:00 - 17:00
hej@bedesignstudio.pl
Nasz cel

Idealny dom to taki, w którym czujesz spokój i szczęście

Studio BE. design narodziło się z idei uczynienia życia piękniejszym i tworzenia wnętrz, w których chce się po prostu być. Wiem, że to czym się otaczamy ma wpływ na to kim jesteśmy i jak się czujemy, dlatego misją mojego studia jest poprawa jakości życia poprzez tworzone przez nas przestrzenie, które wyciszają zabiegany umysł i zwiększają poczucie szczęścia – w których ludzie czują się dobrze. By móc realizować misję studia skutecznie, projektujemy wnętrza holistycznie wykorzystując wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania wnętrz, neuroarchitektury oraz sztuki Feng Shui. Takie całościowe i zrównoważone podejście pozwala nam tworzyć wnętrza z uwzględnieniem ich wpływu na samopoczucie mieszkańców oraz na środowisko naturalne. 

Dużą uwagę przywiązujemy do wprowadzenia świata przyrody do wnętrz – w materialności, wzorach czy teksturach –  bo to natura najlepiej ugruntowuje nas w chwili obecnej pozytywnie wpływając na nasze samopoczucie. Bardzo skrupulatnie dobieramy kolory, faktury i materiały do wnętrz, bo wiemy jaki mają wpływ na zmysłowy odbiór przestrzeni przez człowieka. 

Nasze wartości

Empatia i odpowiedzialność to nasze drugie imię

11

Emaptia

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. To człowiek i jego potrzeby są dla nas najważniejsze, a nie kreacja „idealnych” wnętrz jak z katalogu. Sukcesem jest projekt, który zaspokaja potrzeby estetyki, funkcji ale również uwzględnia ludzkie potrzeby sensoryczne – to miejsce, w którym czujesz się spokojny i szczęśliwy.

Odpowiedzialność

Leży nam na sercu dobro naszej planety i dobre samopoczucie ludzi, którzy korzystają z wnętrz przez nas zaprojektowanych, dlatego staramy się projektować odpowiedzialnie, szanując środowisko i tworząc wnętrza z dobrą energią i aurą.

Ponadczasowość

Orientujemy się w trendach doskonale i chętnie przemycamy je do aranżacji, jednak kluczowe jest dla nas tworzenie wnętrz ponadczasowych – elastycznych, których historia będzie rozwijać się wraz z jego właścicielami. Takich, które mają duszę.

Czujesz, że możemy pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń?

Napisz do nas: hej@bedesignstudio.pl

Opinie

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami nasi klienci i partnerzy

 • 11
  Roma Szafarek
  Właścicielka pracowni masażu “Kobido Wrocław”

  To była moja pierwsza współpraca z projektantką wnętrz i uważam, że to najlepsza decyzja i inwestycja całego remontu. Projekt Ani zawierał wszystkie moje potrzeby, ale było też tam kilka rozwiązań, na które sama bym nie wpadła albo się na nie nie odważyła. Dostałam dużo podpowiedzi, pro tipów, a nawet wsparcie mentalne w czasie kryzysu remontowego.
  Zakup rzeczy z gotową listą, wymiarami i budżetem to była czysta przyjemność.
  Jestem zachwycona efektem końcowym i kocham moją odświeżoną pracownię.
  Polecam bardzo!

 • 11
  Paweł Machowski
  Specjalista ds. sprzedaży w salonie "All Wood"
  Zaangażowanie architekta oraz skupienie na realizacji projektu to wg mnie fundament każdej udanej inwestycji. W połączeniu z wiedzą umożliwiającą odpowiedni dobór materiałów dopasowanych do indywidualnych potrzeb mamy gwarancję oczekiwanego efektu.
  Ania do każdej realizacji podchodzi bardzo indywidualnie. Jest z nami w stałym kontakcie – od wyboru materiału, przez przygotowanie ofert po końcowy montaż. Dzięki temu klient ma zapewniony maksymalny komfort podczas całego procesu wykańczania wnętrza.
  Decydując się na współpracę z Anią będziecie spać spokojnie 🙂
 • 11
  Anna Ćwiklińska
  Specjalista ds. optymalizacji inwestycji w sektorze nieruchomości

  Ogromna wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań w połączeniu z dużą cierpliwością, świetnymi rozwiązaniami użytkowymi, równowagą w doborze materiałów, wyczuciem potrzeb klienta oraz ogromną wrażliwością na detale i estetykę pozwala na stworzenie idealnej przestrzeni dla docelowego użytkownika. Niespożyta energia, którą potrafi zarazić, oraz pasja z jaką wykonuje swój zawód utwierdza nas w przekonaniu, że pracujemy tylko z najlepszymi 😊 Wspaniały kontakt z wykonawcami jak i opiekunami inwestycji wraz z kompleksową konsultacją projektu. Za każdym razem mamy poczucie pełnego wsparcia i satysfakcjonującej współpracy ze strony Ani jako architekta. Polecamy serdecznie.

 • 11
  Małgorzata Burkat

  Współpraca z Anią i zespołem jej zaufanych partnerów to była czysta przyjemność. Stresowałam się remontem i tym co po drodze nam „wyskoczy” a dzięki Ani czułam się bezpiecznie wiedząc, że ma wszystko pod kontrolą. Warto zainwestować pieniądze w usługę projektanta ponieważ koszty zwracają się bardzo szybko (zniżki na zakupy, dostęp do fachowców), a dodatkowo śpi się spokojniej 🙂  

  Finalny projekt nas zachwycił – czasem mieliśmy wrażenie, że Ania czyta nam w myślach, bo to jak mieszkamy teraz przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Kochamy tu być. Polecamy współpracę z BE. design studio z całego serca <3

 • 11
  Agnieszka Wawryniuk
  Właścicielka firmy "Redesigner"

  Komunikacja, kreatywność i podejście do wyzwania na najwyższym poziomie. Dobór materiałów i estetyka dopasowana do budżetu i przeznaczenia nieruchomości. Świetny kontakt z inwestorem jak i wykonawcą -wykonawca poprosił o współpracę już tylko z Panią Anną 😊. Byłyśmy w ciągłym kontakcie na każdym etapie. Pani Anna rzetelnie odpowiadała na każde pytanie, odbierała telefony i odpisuje na e-maile, informuje o proponowanych zmianach i tłumaczy korzyści z tego płynące. 

  Liczę na kolejne wspólne projekty.

  Serdecznie polecam

 • 11
  Paweł. P
  Właściciel firmy "Wióry lecą- meble na wymiar"

  Współpracuje z BE. design studio od 2018 roku. Właścicielka studia to bardzo konkretna a jednocześnie miła i komunikatywna osoba. Dokumentacje techniczne, które otrzymuję są wykonane na najwyższym poziomie co pozwala unikać niedomówień i błędów podczas realizacji i montażu mebli. Oprócz współpracy B2B, miałem również przyjemność korzystać z usług projektowych Ani podczas remontu własnego domu. Nieocenione okazało się wsparcie na etapie pracy nad układem funkcjonalnym oraz podczas wyboru materiałów, które spowodowały, że w naszym domu jest tak przytulnie i błogo, że nie chce się z niego wychodzić. Polecam.